1 Jutro liturgiczne Święto Przemienienia Pańskiego. Będziemy prosić Przemienionego Pana Jezusa o łaskę wewnętrznej przemiany.
2 W ciągu tygodnia w liturgii Kościoła wspominamy następujących świętych: w środę  św. Dominika, w czwartek  –  św. Teresy Benedykty od Krzyża – patronki Europy, w piątek – św. Wawrzyńca diakona, w sobotę – św. Klary.
3 W środę pół godziny przed Mszą świętą NABOŻEŃSTWO do MATKI  BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ.
4 W piątek NABOŻEŃSTWO DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA. O godz. 17.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i osobista półgodzinna Adoracja Pana Jezusa w ciszy. O godz. 17.30 nabożeństwo prowadzone i Msza święta.
5 Ofiara w przyszłą – drugą niedzielę miesiąca będzie przeznaczona na rzecz prace w parafii.
6 Za wczorajszą troskę o czystość kościoła i kwiaty dziękuję rodzinom z Babicy – dół: Henrykowi Drążek, Grzegorzowi Wójcik, Maciejowi Dziobek, Tadeuszowi Wójcik, Adamowi Zielińskiemu. Rodziny sprzątające kościół złożyły ofiarę 40 zł. na środki czystości, zaś rodzina – Dorota i Jacek Zielińscy złożyli ofiarę 70 zł. na środki czystości p. Jan Miazaga 20 zł.
7 Troskę o czystość świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom: Domino, Masłyk, Kotowicz, Herian, Buż.
8 Za półtora tygodnia będziemy przeżywać Uroczystość Wniebowzięcia Matki Bożej. Bardzo proszę o zrobienie kilku wieńców dożynkowych, które są wyrazem naszej wdzięczności wobec Pana Boga za zebrane plony zbóż.
9 Ogłoszenie Ośrodka Kultury w Czudcu…
10 Zapowiedzi przedślubne. Związek małżeński zamierzają zawrzeć: Bernadeta Pytko z Babicy z Sławomirem Noga z Czudca. Zapowiedz 2.
11  Zachęcam do czytania prasy katolickiej wyłożonej pod chórem. Poprzez ciekawe artykuły pogłębiajmy naszą wiarę oraz zapoznawajmy się z wydarzeniami z życia Kościoła.
12 Wszystkim Solenizantom przeżywającym swoje Imieniny w tym tygodniu składamy życzenia.
13 W naszej codziennej modlitwie pamiętajmy o pielgrzymach z naszej rzeszowskiej pielgrzymki pielgrzymujących w tych dniach do tronu Jasnogórskiej Pani.
14  Całej wspólnocie parafialnej i wszystkim gościom życzymy spokojnego tygodnia pod Opieką Matki Bożej Wniebowziętej.