1 Listopad to miesiąc poświecony modlitwie za zmarłych. Poprzez zyskiwane odpusty, różaniec, Koronkę pomagajmy duszom w Czyśćcu cierpiącym.
2 W środę nabożeństwo do MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ połączone będzie  z modlitwą za dusze w czyśćcu cierpiące – odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia za naszych bliskich zmarłych wypisanych w Wypominkach.
3 W piątek liturgiczne wspomnienie – poświęcenia Bazyliki na Lateranie.
4 W piątek NABOŻEŃSTWO DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA połączone z modlitwą za dusze w czyśćcu cierpiące. O godz. 16.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i osobista półgodzinna Adoracja Pana Jezusa w ciszy. O godz. 16.30 odmówimy Koronkę do Bożego  Miłosierdzia za naszych bliskich zmarłych  wypisanych w Wypominkach.
5 W niedzielę – 11 listopada – będziemy przeżywać święto państwowe – 100 rocznicę   Odzyskania Niepodległości. Uroczystości Gminne związane z przeżywaniem tej rocznicy będą w Czudcu. W tych uroczystościach wezmą udział przedstawiciele  różnych instytucji naszej Gminy wraz z Pocztami Sztandarowymi również z naszej  parafii. W tym dniu wywieśmy flagę narodową. Informacje związane z tym wydarzeniem są umieszczone plakacie w gablocie  parafialnej.
6 Ofiara w przyszłą niedzielę na rzecz prac parafialnych.
7 Za wczorajszą troskę o czystość kościoła i kwiaty dziękuję rodzinom: Wiesławowi Babraj, Kamilowi Niedziałek, Urszuli Gurbisz, Robertowi Wiater, Annie Sworst, Elżbiecie Cieśla. Rodziny sprzątające złożyły ofiarę 60 zł.
8 Troskę o czystość świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom: Pasternak, Cupryś, Gosztyła, Lenart, Szmigiel.
9 Zachęcamy do czytania prasy katolickiej wyłożonej pod chórem. Poprzez ciekawe artykuły pogłębiajmy naszą wiarę i naszą wiedzę.
10 W ciągu tygodnia, pół godziny przed Mszą św. modlimy się za naszych zmarłych wymienionych w Wypominkach. W poniedziałek, wtorek, czwartek, sobotę  modlimy się na Różańcu, w środę i piątek odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy za naszych zmarłych.