1 W środę, pół godziny przed Mszą św. nabożeństwo do MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ.
2 W środę o godz. 18.00 w Domu Strażaka odbędzie się zebranie wiejskie w sprawie planowanej inwestycji przebiegu światłowodu przez naszą miejscowość.
3 W CZWARTEK DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI  Z SZKOŁY PODSTAWOWEJ I GIMNAZJUM O GODZ. 16.30. Serdecznie zapraszam do udziału w nabożeństwie.
4 W czwartek przypada DZIEŃ KOBIET – w czasie Mszy św. będziemy modlić się za wszystkie kobiety.
5 W piątek NABOŻEŃSTWO DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA. O godz. 16.00 będzie wystawienie  Najświętszego Sakramentu i osobista półgodzinna Adoracja Pana Jezusa w ciszy. O godz. 16.30 odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia i o godz.16.45 będzie DROGA KRZYŻOWA. Serdecznie zapraszam do udziału w nabożeństwie.
 6 GORZKIE ŻALE W NIEDZIELĘ  O GODZ.15.00 Z KAZANIEM PASYJNYM, następnie Msza św. bez homilii. Pół godziny przed nabożeństwem Gorzkich Żali będzie Droga Krzyżowa dla wszystkich którzy w ciągu tygodnia nie uczestniczyli w tym nabożeństwie. Serdecznie zapraszam do udziału w nabożeństwie Gorzkich Żali.
7 W najbliższą, drugą niedzielę miesiąca ofiara będzie przeznaczona na rzecz prac parafialnych.
8 Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii odbędą się w dniach 16. 03. – 18.03. 2018 r.
9 SPOWIEDZ przedświąteczna dla naszej  parafii z udziałem księży z Dekanatu planowana jest na dzień 23 marzec (piątek).
10 Zachęcam do wielkopostnej jałmużny. Na bocznych ołtarzach wyłożone są  wielkopostne skarbonki. Skarbonek będą zbierane w niedzielę Miłosierdzia  i przeznaczone dla ubogich.
11 W zakrystii można nabyć baranki z Caritasu na stół wielkanocny, ofiary z nich przeznaczone są na rzecz ludzi ubogich. Baranek 5 zł.
12 Dziękuję za ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu Różom: p. Janiny Wróbel – 70 zł.,Józefa Kucab – 100 zł.
13 Za troskę o czystość naszej świątyni dziękuję paniom i panu: Krystynie Dobrzańskiej, Krystynie Bosek, Bożenie Dobrzańskiej, Elżbiecie Pękosz, Mirosławowi Krok. Grupa sprzątająca złożyła ofiarę 100 zł. na  cele parafialne.
14 Troskę o czystość naszej świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom: Budzyń, Lewko, Sapa, Sapa, Dziedzic, Pietrzyk.
15 Zachęcamy do pogłębiania naszej wiary poprzez czytanie prasy katolickiej wyłożonej pod chórem.
16 Serdeczne Życzenia składamy dzisiejszym Solenizantom Kazimierzom i Kazimierom. W naszej modlitwie pamiętamy o naszym Biskupie Seniorze Kazimierzu Górnym.
17 WSZYSTKIM ŻYCZĘ WIELE ŁASK POTRZEBNYCH DO GODNEGO  PRZEŻYWANIA WIELKIEGO POSTU.