1 W poniedziałek – przypada liturgiczne wspomnienie św. Tomasza – Apostoła.
2 W środę pół godziny przed Mszą świętą wieczorową nabożeństwo do MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ.
 3 W czwartek – przypada liturgiczne wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.  Jest to również PIERWSZY CZWARTEK MIESIĄCA. Będziemy modlić się prosząc  o powołania do Służby Bożej w Kościele powszechnym i w naszej parafii. 
4 W tym tygodniu przypada PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA –  uczcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa. O godz. 07.30 będzie Msza św. Od godz. 08.30 odwiedzę chorych  z posługą sakramentalną. Spowiedz w pierwszy piątek rano – od godz. 07. 00, wieczorem – od godz. 16.30 do 17.30, ponieważ o 17.30 jest nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Bardzo proszę, aby spowiedzi nie odkładać na sam dzień pierwszego    piątku z sakramentu pokuty można korzystać już od poniedziałku.    Spowiedz codziennie pół godziny przed nabożeństwem i Mszą świętą.
a) w piątek NABOŻEŃSTWO DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA. O godz. 17.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i osobista        półgodzinna Adoracja Pana Jezusa w ciszy. O godz. 17.30 nabożeństwo     prowadzone przez kapłana.  
5  W sobotę przypada liturgiczne wspomnienie św. Jana z Dukli.
6 Za troskę o czystość naszej świątyni i kwiaty dziękuję paniom: Krystynie Stefanowicz, Annie Stefanowicz, Małgorzacie Gargaś, Ewie Pytko, Iwonie Bałchan.
 7 Troskę o czystość naszej świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom z Babicy Koloni: Krok, Bieszczad, Nieroda, Taszycki, Ćwiok, Drajczyk, Betleja.
 8 Zostały rozpoczęte prace związane z konserwacją i malowaniem dachu domu parafialnego, gdzie mieszkał ksiądz emeryt (rdza, zacieki wodne w wewnątrz domu). Z powodu opadu deszczu prace zostały przerwane, będą wznowione w najbliższych dniach.
9 Prowadzone są zapisy na Rzeszowską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę  w GRUPIE ŚW. ANDRZEJA BOBOLI. Więcej informacji na plakacie w gablocie.
 10 Wszystkim solenizantom przeżywającym swoje Imieniny w tym tygodniu składam serdeczne życzenia.  
11 Wszystkim życzę spokojnego tygodnia pod okiem Bożej Opatrzności.