1 Dziś Kościół święty przeżywa Uroczystość ku czci WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. W Liturgii wspominamy Wszystkich Świętych, którzy już się cieszą chwałą nieba. Przez Ich wstawiennictwo modlimy się o dar świętości dla nas zmierzających w ziemskiej pielgrzymce do domu naszego Ojca w niebie.                                          

2 W poniedziałek – 2 listopada-  będziemy przeżywać WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH – DZIEŃ ZADUSZNY. Będziemy modlić się, prosząc o Boże Miłosierdzie dla wszystkich dusz, pokutujących w czyśćcu, za swoje grzechy. Msza święta w naszej parafii będzie o godz. 17.00. O godz. 16.30 będzie Różaniec za zmarłych z naszych rodzin i za wszystkie dusze cierpiące w Czyśćcu.

3 W poniedziałek – po Mszy św. nabożeństwo do ŚWIĘTEGO JÓZEFA.           

4 W wtorek pół godziny przed Mszą św. Różaniec za naszych bliskich zmarłych wypisanych w wypominkach.

5 W środę pół godziny przed Mszą św. nabożeństwo do MATKI  BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ oraz KORONKA DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA za naszych bliskich zmarłych wypisanych w wypominkach.

6 W PIERWSZY CZWARTEK MIESIĄCA pół godziny przed Mszą św. odmówimy modlitwy o Powołania do służby Bożej w Kościele oraz KORONKĘ DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA za naszych bliskich zmarłych wypisanych w wypominkach.

7 W PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA uczcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa. W PIERWSZY PIĄTEK NIE BĘDZIE odwiedzin chorych. Wieczorem pół godziny Przed Mszą św. odmówimy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz KORONKĘ DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA  za naszych bliskich zmarłych wypisanych w wypominkach.

 8 W PIERWSZĄ SOBOTĘ MIESIĄCA uczcimy Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny. Pół godziny przed Mszą św. odmówimy Różaniec wynagradzający za wszelkie bluźnierstwa obrażające Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny.

9 W Niedzielę na Mszy św. o godz. 09.00 będzie zmiana tajemnic Różańcowych.      

10 W niedzielę, 8 listopada będziemy przeżywać XII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Naszą modlitwą będziemy wspierać chrzescijan żyjących w Republice Środkowoafrykańskiej.

11 Za wczorajsze posprzątanie Kościoła i kwiaty dziękuję rodzinom: Jackowi Szurlej, Annie Szurlej, Magdalenie i Natalii Niedziałek, Beacie i Wojciechowi Szurlej, Piotrowi Urban, Marii Niedziałek. Grupa sprzątająca złożyła ofiarę 50 zł. na potrzeby kościoła. Za dekorację kwiatową dziękuję p. Anecie Jakóbskiej.        

 12 Troskę o czystość świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom: Pasternak, Różewicz, Rajzauer, Krok, Szary, Krok.

13 W ciągu tygodnia o godz. 16.00 jest wystawienie Najświętszego Sakramentu i osobista adoracja Pana Jezusa w ciszy. O godz. 16.30 są nabożeństwa i modlitwy za zmarłych i o godz. 17.00 jest Msza święta.

14 Wypominki można składać do skrzynki wspominkowej, przy obrazie Bożego Serca.

15 Dzieci, które w październiku uczęszczały na Różaniec i zbierały naklejki otrzymają nagrody w troszkę późniejszym czasie.

16 Pragnę gorąco podziękować WSZYSTKIM PARAFIANOM za modlitwę i dobre słowa wspierające mnie na duchu. Dziękuję za troskę o Waszego Ks. Proboszcza wyrażającą się w różnorakiej pomocy. Na chwilę obecną czuję się już dobrze, wracam do sił których przybywa z każdym dniem. Izolacja i kwarantanna z godnie z zaleceniem lekarza POZ będzie trwała do piątku 6 listopada. Z Bożą pomocą od soboty 7 listopada wrócę do pracy duszpasterskiej. Bardzo dziękuję Ks. Jakubowi z Czudca za codziennie odprawiane Msze św. Księże Jakubie niech Pan Jezus Dobry Pasterz ma Cię w swojej Opiece.

17 Przed złymi duchami i wszelkim złem niech nas broni święty Michał Archanioł. Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.