W NASZEJ PARAFII ODBYWAJĄ SIĘ NASTĘPUJĄCE

NABOŻEŃSTWA, NA KTÓRE WSZYSTKICH SERDECZNIE

ZAPRASZAM.

NABOŻEŃSTWO DO MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ – w każdą środę pół godziny przed Mszą świętą.

NABOŻEŃSTWO DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA – w każdy piątek godzinę przed Mszą świętą.

NABOŻEŃSTWO W INTENCJI POWOŁAŃ DO SŁUŻBY BOŻEJ W KOŚCIELE POWSZECHNYM I PARAFII – w każdy Pierwszy Czwartek Miesiąca.

NABOŻEŃSTWO DO NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA – w każdy Pierwszy Piątek Miesiąca.

NABOŻEŃSTWO DO NIEPOKALANEGO SERCA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY (Pierwsze Soboty Miesiąca) – w każdą Pierwszą Sobotę Miesiąca.

NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE W KAŻDY 13 DZIEŃ MIESIĄCA, OD MAJA DO PAZDZIERNIKA. GODZ. 17.00 MSZA ŚWIĘTA, RÓŻANIEC FATIMSKI, PROCESJA.

RÓŻANIEC – w październiku, pół godziny przed Mszą świętą.

DROGA KRZYŻOWA DLA DZIECI – w Wielkim Poście – w każdy czwartek – pół godziny przed Mszą świętą.

DROGA KRZYŻOWA DLA DOROSŁYCH – w Wielkim Poście – w każdy piątek – pół godziny przed Mszą świętą.

GORZKIE ŻALE – w Wielkim Poście – w niedzielę o godzinie 15.00.

NABOŻEŃSTWO MAJOWE – w maju – pół godziny przed Mszą świętą.

NABOŻEŃSTWO DO NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA – w czerwcu – po Mszy świętej.

NABOŻEŃSTWO DO NAJDROŻSZEJ KRWI PANA JEZUSA – w lipcu – po Mszy świętej.