1. Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie zaprasza chłopców, uczniów szkół średnich, członków LSO oraz innych grup i stowarzyszeń kościelnych, studentów oraz wszystkich stawiających sobie pytanie o kształt swojego życia na dzień skupienia dla rozeznających powołanie. Będzie on miał miejsce w Wyższym Seminarium Duchownym w Rzeszowie, w niedzielę 23 lutego 2020 roku. Rozpoczęcie o godz. 10.00.

2. Zapraszamy do uczestnictwa w Drodze Krzyżowej na ulicach miasta Rzeszowa. Nabożeństwo rozpocznie się 28 lutego br. (piątek) o godz. 18.00 pod Krzyżem Ofiar Komunizmu na Pl. Śreniawitów obok Zamku. Następnie przejdziemy ul. Chopina, Aleją Lubomirskich, ul. 3- go Maja, przez Plac Farny i ul. Sokoła do Bazyliki OO. Bernardynów, gdzie na zakończenie zostanie odprawiona Msza św. pod przewodnictwem biskupa rzeszowskiego Jana Wątroby.

3. W pierwszy piątek Wielkiego Postu będziemy przeżywać dzień modlitwy i postu za grzechy wykorzystywania seksualnego osób małoletnich.

4. Zapraszamy na Narodową Pielgrzymkę do Rzymu z okazji 100. rocznicy urodzin Ojca Świętego Jana Pawła II organizowaną przez diecezję rzeszowską pod patronatem biskupa rzeszowskiego Jana Wątroby w dniach od 15 do 20 maja 2020 r. Koszt 6-dniowej autokarowej pielgrzymki 1750zł. Zapisy w Biurze Pielgrzym do dnia 2 marca br. (tel. 17 8521784, 500 485 739, 602 622 547).