1. W środę, 23 września br. odbędzie się pielgrzymka przedstawicieli maturzystów z naszej diecezji na Jasną Górę. Msza św. pod przewodnictwem biskupa Edwarda Białogłowskiego została zaplanowana na godz. 13.00. Katolickie Radio „VIA” przeprowadzi bezpośrednią transmisję tej Mszy.

2. Zainteresowanych tematyką katolickiej nauki społecznej zapraszamy do uczestnictwa w IV Festiwalu Katolickiej Nauki Społecznej. Odbędzie się on w trybie on-line w dniach 18-19 września br.

3. Dla miłośników klasycznej i wartościowej lektury duchowej polecamy publikacje wydawnictwa prowadzonego przez naszych diecezjan. Ofertę można znaleźć na stronie internetowej: www.najejgłowie.pl.

4. Rzeszowskie kino „Zorza” zaprasza na film pt. „Wojtyła. Śledztwo”, który w nieco inny sposób opowiada o życiu naszego papieża.