1. W diecezji rzeszowskiej w dniu 1 listopada br. powstała męska wspólnota ”Wojownicy Maryi” – Region Rzeszów. Wspólnota ta gromadzi mężczyzn w wieku od 18 do 50 lat. Spotkania formacyjne odbywają się raz w miesiącu w DD Tabor w Rzeszowie. Mężczyźni chętni do zaangażowania się w tę wspólnotę mogą kontaktować się telefonicznie z liderami grupy: tel. 601 689 517 (p. Tomasz), tel. 531 561 559 (p. Marek) oraz tel. 691 347 051 (p. Konrad) lub napisać na adres e-mail: wojownicymaryi.rzeszow@gmail.com.

2. Duszpasterstwo Akademickie „Emaus” działające przy kościele akademickim pw. św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie zaprasza na rekolekcje adwentowe, które odbywać się będą w dniach od 8 do 11 grudnia o godz. 20.00. Rekolekcje poprowadzi ks. Mirosław Maliński, duszpasterz akademicki z Wrocławia.

3. Ruch Światło-Życie Diecezji Rzeszowskiej zaprasza na świadectwo i koncert grupy Wyrwani z Niewoli w dniu 11 grudnia (środa) na godz. 19.00. Spotkanie odbędzie się na dużej auli DD TABOR w Rzeszowie. Wstęp wolny.

4. Zapraszamy do kościoła farnego w Rzeszowie  na “Nieszpory za Rzeszów” w środę 11 grudnia 2019 r. o godz.20.00. Podczas Liturgii są głoszone katechezy sakramentalne. Jest to modlitwa o uświęcenie miasta.

5. Już w najbliższą sobotę 07.12.2019 zapraszamy młodzież w wieku 13-15 lat,  na kurs “CZAS LIDERÓW” w poszczególnych okręgach duszpasterskich diecezji.

6. Wspólnota “Miriam” zaprasza na kolejny wieczór charyzmatyczny wraz z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie w dniu 11 grudnia o godz. 18.00 w DD Tabor.

7. Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Rzeszowie wraz z duszpasterstwem rodzin zaprasza na nabożeństwo w intencji małżeństw oczekujących na potomstwo oraz małżeństw proszących o cud potomstwa w dniu 12 grudnia br. o godz. 17.30.