PONIEDZIAŁEK

     17.00 + Andrzeja + Zuzannę Rusinek – od syna i synowej

     Poza parafią: + Jadwigę Wróbel – Pokrywka – od rodziny Pokrywka i Adamczyk (P.D.)

    Poza parafią: + Władysławę Kozik – w 7 dzień po śmierci (A.D.)

    Poza parafią: + Bartłomieja Szczepan – od Danuty i Kazimierza Krok (O.J.)      

    Poza parafią: + Zbigniewa Sudackiego – Msza święta gregoriańska

WTOREK

      17.00 + Jana Machowskiego – od rodziny Chorzępa

   Poza parafią: + Jana Kuś – od rodziny Szlachta (P.D.)

   Poza parafią: + Zygmunta Niemirowskiego – od Alicji i Ryszarda Ćwiok (A.D.)

     Poza parafią: + Genowefę Fortuna – od wnuczki Agnieszki z rodziną (O.J.)

  Poza parafią: + Zbigniewa Sudackiego – Msza święta gregoriańska

ŚRODA

   17.00 + Tadeusza Betleja

      Poza parafią: + Barbarę Szczepan – od uczestników pogrzebu (P.D.)

      Poza parafią: + Stanisława Barć – od pracowników Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych w Rzeszowie (A.D.)

     Poza parafią: + Edwarda Piela – od uczestników pogrzebu (O.J.)

     Poza parafią: + Zbigniewa Sudackiego – Msza święta gregoriańska

CZWARTEK

    17.00 + Krzysztofa Jedziniak – od Dominiki i Arkadiusza Żybura z rodzinami

     Poza parafią: + Mariusza Kędzior – od uczestników pogrzebu (P.D.)

    Poza parafią: + Władysława Pietrucha – od wnuczki Ewy z rodziną (A.D.)

    Poza parafią: + Zbigniewa Sudackiego – Msza święta gregoriańska

PIĄTEK

     17.00 + Wandę + Eugeniusza Bieda

      Poza parafią: + Jana Klęsk – od właściciela firmy AGPOL (P.D.)

      Poza parafią: + Kazimierę Molenda – od Małgorzaty i Ryszarda (A.D.)

      Poza parafią: + Annę Sudacką – od Joanny Soja z rodziną (O.J.)

     Poza parafią: + Zbigniewa Sudackiego – Msza święta gregoriańska

SOBOTA

     17.00 + Jana + Władysławę

     Poza parafią: + Jana Wiesława Ceglarskiego – od chrzestnej z rodziną (P.D.)

     Poza parafią: + Eugeniusza Łuc – od wnuków Weroniki i Krystiana (A.D.)

     Poza parafią: + Czesława Kozik – od rodziny Pomprowiczów (O.J.)

     Poza parafią: + Zbigniewa Sudackiego – Msza święta gregoriańska

NIEDZIELA

     08.00 + Bogdana Ćwiok + Alinę Wolak

     10.00 Za parafian

     15.15 + Ludwikę Pokrywka – w 7 rocznicę śmierci – od córki Elżbiety

     Poza parafią: + Janinę Sałapatek – od sąsiadów syna Janusza (P.D.)

     Poza parafią + Michała Bardzik – od  O.S.P.  z Mrowli i Lipie (A.D.)

     Poza parafią: + Józefa Piela – od rodziny Jacek z Wyżnego (O.J.)

     Poza parafią: + Zbigniewa Sudackiego – Msza święta gregoriańska