PONIEDZIAŁEK

     18.00 + MARIĘ + JÓZEFA CUPRYŚ – od Marii Rynkiewicz

     Poza parafią: + MARIANNĘ KIELAR – Msza św. gregoriańska (A.D.)

     Poza parafią: + ZOFIĘ KOWALSKĄ – od wnuczki Katarzyny (J.K.)

       Poza parafią: + MICHAŁA BARDZIK – od Władysława i Władysławy Bardzik (P.T.)

WTOREK

  18.00 Msza św. dziękczynna za 98 lat życia, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

  Poza parafią: + MARIANNĘ KIELAR – Msza św. gregoriańska (A.D.)

  Poza parafią: + LESZKA TONDERA – od Karoliny Szela  (J.K.)

  Poza parafią: + JÓZEFA BARĆ – od wnuka Grzegorza z rodziną (P.T.)

ŚRODA

       18.00 + ANTONIEGO WIŚNIOWSKIEGO

    Poza parafią: + MARIANNĘ KIELAR – Msza św. gregoriańska (A.D.)               

       Poza parafią: + ROMUALDĘ ŁUC – od kierowniczek regionalnej Firmy Frac ul. Lwowska  (J.K.)

      Poza parafią: + STANISŁAWA CUPRYŚ – od swatowej Genowefy Biedy (P.T.)

CZWARTEK

Nabożeństwo Fatimskie

    17.30 O Boże błogosławieństwo dla ks. Proboszcza – od Margaretek z Babicy

    17.30 Za parafian

     Poza parafią: + MARIANNĘ KIELAR – Msza św. gregoriańska (A.D.)

     Poza parafią: + JÓZEFA WOLAN – od Krzysztofa Sarna z rodziną (J.K.)

     Poza parafią: + ADELĘ WÓJCIK – od Teresy Surówka (P.T.)

PIĄTEK

    18.00 + JÓZEFA PASTERNAK – od siostry z rodziną

     Poza parafią: + MARIANNĘ KIELAR – Msza św. gregoriańska (A.D.)

     Poza parafią: + WIESŁAWA CZARNIK – od rodziny Kopiec i Kielar (J.K.)

     Poza parafią: + PIOTRA WIŚNIOWSKIEGO  – od  Józefa i Zofii Wiśniowskiej z rodziną (P.T.)

SOBOTA

Uroczystość Wniebowzięcia N.M.P.

     07.00 + MARIANNĘ MATUSZEWSKĄ – od syna Jana z rodziną

     09.00 + MARIĘ WRÓBEL – od siostry z rodziną

     09.00 + MARIANNĘ KIELAR – Msza św. gregoriańska

     11.00 Msza święta dziękczynna za zbiory

NIEDZIELA

    07.00 + JANA MATERNA + HELENĘ + ALEKSANDRA PASTERNAK

    09.00 + KAZIMIERZA MYRDA

    09.00 + MARIANNĘ KIELAR – Msza św. gregoriańska

    11.00 W intencji mieszkańców z Babicy – dołu, którzy przygotowali ołtarz na ur. Bożego Ciała