PONIEDZIAŁEK

     17.00 + IWONĘ KOŁODZIEJCZYK – od kuzynów

      Poza parafią: + Danutę Dobrzańską – od Tadeusza, Czesławy, i Leszka z Rzeszowa (A.D.)

    Poza parafią: + Stanisława Cupryś – od chóru „Benedictus”z Czudca (O.J.)     

    Poza parafią: + Zbigniewa Sudackiego – Msza święta gregoriańska

WTOREK

      17.00 + KRZYSZTOFA JEDZINIAK – od emerytek nauczycieli koleżanek mamy: Marysi, Jasi, Eli, Jadzi, Bożeny

   Poza parafią: + Józefa Cupryś – od Ryszarda z siostrą (A.D.)

   Poza parafią: + Józefa Barć – od swatowej Jadwigi Papciak (O.J.)

  Poza parafią: + Zbigniewa Sudackiego – Msza święta gregoriańska

ŚRODA

   17.00 + KRYSTYNĘ BAŁCHAN – w 8 rocznice śmierci + JAKUBA + ANIELĘ BAŁCHAN

       Poza parafią: + Danutę Babraj – od koleżanki z pierwszej pracy (A.D.)

     Poza parafią: + Wiesława Czarnik – od Wojciecha Rusinka z rodziną (O.J.)

     Poza parafią: + Zbigniewa Sudackiego – Msza święta gregoriańska

CZWARTEK

    17.00 +ANNĘ + STEFANA SURÓWKA

     Poza parafią: + Jana Klęsk – od rodziny Zofii Janczewskiej z Mogielnicy (A.D.)

    Poza parafią: + Józefa Wolan – od siostrzenicy Haliny z rodziną (O.J.)

    Poza parafią: + Zbigniewa Sudackiego – Msza święta gregoriańska

PIĄTEK

     17.00 + ZOFIĘ + JANA  SITEK

      Poza parafią: + Andrzeja Urban (A.D.)

      Poza parafią: + Romualdę Łuc – od koleżanek z studiów wnuczki Anety (O.J.)

     Poza parafią: + Zbigniewa Sudackiego – Msza święta gregoriańska

SOBOTA

     17.00 + WOJCIECHA CHOMA – od pracowników Spółdzielni Telekomunikacyjnej w Tyczynie

     Poza parafią: + Jana Kuś – od kuzynek Zofii i Stanisławy i kuzyna Jerzego (A.D.)

     Poza parafią: + Leszka Tondera – od Zofii (O.J.)

     Poza parafią: + Zbigniewa Sudackiego – Msza święta gregoriańska

NIEDZIELA

     08.00 + ZOFIĘ + JANA NIEMIROWSKICH

     10.00 + EDWARDA WIATER

     15.15 O Bożą opiekę i błogosławieństwo dla GRZEGORZA z okazji Urodzin

      Poza parafią ZA PARAFIAN (A.D.)

      Poza parafią: + Zbigniewa Sudackiego – Msza święta gregoriańska