1 Dzisiejszą ofiarą do puszek wspieramy naszą diecezjalną rozgłośnię –  katolickie  RADIO VIA w ramach przeżywanego 51 Światowego Dnia Środków Społecznego Przekazu.
2 W tym tygodniu będziemy przeżywać liturgiczne wspomnienia następujących Świętych – w poniedziałekśw. Stanisława Kostkę patrona dzieci i młodzieży, w wtorek N.M.P. z La Salette – Pojednawczyni Grzeszników, w środęświętych męczenników Koreańskich, w czwartekśw. Mateusza – Apostoła i Ewangelistę,           w sobotęśw. ojca Pio.
3 W poniedziałek w liturgiczne wspomnienie św. Stanisława Kostki – patrona dzieci mi młodzieży na Mszę św. zapraszam dzieci i młodzież naszej parafii a szczególnie młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania.
4 W środę – pół godziny przed Mszą św. NABOŻEŃSTWO DO MATKI BOŻEJ CZĘSTOCHOWSKIEJ. Serdecznie zapraszam.
5  W piątek NABOŻEŃSTWO DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA. O godz. 17.00 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i osobista     półgodzinna Adoracja Pana Jezusa w ciszy. O godz. 17.30 nabożeństwo z Mszą  św.
6 Za troskę o czystość naszej świątyni i kwiaty dziękuję paniom: Bożenie Pokrywka, Bożenie Mazur, Barbarze Hadera, Annie Piwko, Halinie Jucha, Piotrowi Ceglarskiemu. Grupa sprzątająca złożyła ofiarę 60 zł. na środki czystości.
7 Troskę o czystość naszej świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom: Jan Krok, Grzegorz Krok, Szary, Kazimierz Krok, Barbara Rajzauer.
8  W najbliższym czasie będzie zrobiony nowy śmietnik na cmentarzu z segregacją śmieci. Będzie on w innym miejscu niż obecnie, trochę bliżej cmentarza. Teren po starym śmietniku pod lasem został uprzątnięty. Bardzo proszę aby tam nie wrzucać żadnych śmieci. Wszystkie śmieci proszę wrzucać tylko do zielonego kontenera.
9 Za prace porządkowe na cmentarzu dziękuję panom Sebastianowi Szczepek i Grzegorzowi Borowiec.
10 Zachęcam do czytania prasy katolickiej wyłożonej za ławkami pod chórem. Przez ciekawe artykuły pogłębiajmy naszą wiarę zapoznając się z różnymi wydarzeniami, które mają miejsce w Kościele powszechnym.
11 Wszystkim życzę miłej niedzieli i spokojnego tygodnia.