1 W związku z Oktawą Bożego Ciała nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa będzie po Mszy świętej wieczorowej. O godz. 18.00 będzie Msza święta, po Mszy św. odmówimy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa i następnie będzie procesja  eucharystyczna wokół kościoła. Zapraszam dzieci i dorosłych na Mszę świętą i procesję w czasie Oktawy Bożego Ciała, aby uczcić Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
2 W wtorek Msza święta wyjątkowo będzie o godz. 19.00 ze względu na dzieci szkolne które w tym dniu mają piknik szkolny, a chcą także wziąć udział w Eucharystii i procesji eucharystycznej w ramach Oktawy Bożego Ciała.
3 W środę pół godziny przed Mszą świętą wieczorową nabożeństwo do MATKI BOŻEJ  CZĘSTOCHOWSKIEJ.
4  W czwartek na Mszy św. o godz. 18.00 zakończenie Oktawy Bożego Ciała z procesją i błogosławieństwem dzieci, kwiatów, ziół. Serdecznie zapraszam wszystkich na nabożeństwo, dzieci do sypania kwiatów, do dzwonienia dzwoneczkami oraz dzieci komunijne w strojach   komunijnych. Po zakończonym nabożeństwie dzieci otrzymają nieco słodyczy.
5  W piątek wypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.
6 W piątek o godz. 8.00 będzie Msza święta na zakończenie roku szkolnego.  Na tę Mszę św. zapraszam uczniów naszej Szkoły, rodziców i nauczycieli.
7 W piątek nabożeństwo do BOŻEGO MIŁOSIERDZIA połączone z nabożeństwem  czerwcowym. O godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i półgodzinna  adoracja w ciszy. O godz. 17.30 nabożeństwo prowadzone przez kapłana.
8 W sobotę wypada uroczystość Narodzenia świętego Jana Chrzciciela będą dwie Msze święte o godz. 07. 30 i o godz. 18.00.
9 W sobotę pielgrzymka parafialna do Sanktuarium w Tarnowcu i Dębowcu wyjazd o godz. 06.00 ( rano) parking przed Galicją.
10  Za troskę o czystość naszej świątyni i kwiaty dziękuję paniom i panom: Marii Dulińskiej, Katarzynie Ficek, Irenie Stawarz, Jadwidze Kidackiej, Sławomirowi Haczela. Grupa sprzątająca złożyła 30 zł. na środki czystości, p Krystyna Kuś – 30 zł.
11 Troskę o czystość naszej świątyni w najbliższą sobotę powierzamy rodzinom: Bąk, Lubas, Mediratta, Kucab, Pokrywka.
12 Bardzo proszę, aby o czystość i porządek na cmentarzu w miesiącu czerwcu, w  następną sobotę zadbał rejon parafii – Babica – dół.
13 Dziękuję pewnej rodzinie za posadzone kwiaty i troskę o porządek koło figury Matki Bożej oraz za wykoszenie trawy wokół kościoła.
14 Bardzo dziękuję wszystkim za piękne świadectwo wiary w Eucharystyczną obecność Pana Jezusa uroczystość Bożego Ciała w czasie Eucharystii i procesji do 4 ołtarzy. Dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do uświetnienia tej uroczystości. Dziękuję rodzinom które przygotowały główny ołtarz, dziękuję rodzinom które    przygotowały 4 ołtarze, wszystkim Różom Różańcowym, Strażakom, Policji, panu organiście, kościelnemu, panom Piotrowi Barć i Józefowi Pasternak za nagłośnienie uroczystości, ministrantom, dzieciom sypiącym kwiaty dla Pana Jezusa i dzwoniącymi dzwoneczkami. Wszystkim, którzy włożyli jakikolwiek trud w przygotowanie uroczystości Bożego Ciała składam gorące – Bóg zapłać.
15 Wszystkim solenizantom przeżywającym swoje Imieniny w tym tygodniu składam serdeczne życzenia.
16 Wszystkim życzę spokojnego tygodnia i wielu łask wypływających z Najświętszego Serca Pana Jezusa.