Dzień 13.07.2017 uświęcony został w naszej parafii przez odprawienie kolejnego już Nabożeństwa Fatimskiego. Tym razem na zaproszenie Księdza Proboszcza przybył posługujący aktualnie w Parafii pw. Dobrego Pasterza w Jaśle rodak naszego Duszpasterza – ks. Piotr Soja. W homilii nasz Gość w sposób nowatorski przedstawił z pozoru znaną prawdę orędzia z Fatimy – pytanie o jakość wiary i wezwanie do wcielania w życie rad ewangelicznych w konkretnym środowisku życia każdego chrześcijanina. Nawiązując do słów wypowiedzianych przez św. Jana Pawła II podczas wizyty z Fatimie kaznodzieja podkreślił aktualność i ciągłość kwestii fatimskiej.

Rozważania do tajemnic różańcowych przedstawili wybrani członkowie KSM w Babicy, oni także jako pierwsi podjęli figurę Matki Bożej Fatimskiej w procesji.